Menu Zamknij

Radny z Łukowa nagrał film, w którym mówi o swoim jąkaniu [VIDEO]

radny jąkanie się

Radny z Łukowa – pan Łukasz Bober, nagrał film z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się. Dzieli się w nim swoimi uczuciami w związku ze swoją przypadłością – jąkaniem.

Chciałem publicznie przyznać się do mojej trudności, z którą borykam się od lat – mówi w filmie radny Łukasz Bober z „Alternatywy dla Łukowa”. Na ważny i odważny gest pokusił się pan Łukasz z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się. Nagrywając film, w którym mówi o swoim osobistym problemie, wlał w serca wielu ludzi nadzieję na lepsze jutro.

– Chciałem w ten dzień uświadomić ludziom, że problem jąkania jest niestety na tyle silny, że osoby takie jak ja borykają się często z depresją, samotnością czy brakiem akceptacji.Łukasz Bober, radny Łukowa

Jak widać, problemy z jąkaniem nie przeszkodziły panu Łukaszowie, aby zostać radnym swojego miasta i działać na rzecz lokalnej społeczności. Człowiek ma jedno życie i musi z niego „wycisnąć” najwięcej jak się da. Panu radnemu życzymy powodzenia w karierze samorządowej, a wszystkim wam – wytrwałości i walki o lepsze jutro!

 

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *