Menu Zamknij

Kontakty z kobietami – czat z Marso!

Zapraszamy do przeczytania relacji z czatu z mistrzem uwodzenia kobiet – Marso. Wiele osób jąkających ma kłopot w kontaktach z płcią piękną. Kilka miesięcy temu była okazja podpytać specjalistę: „jak to się robi”.

Marso – Ma 28 lat. Mieszka na Ślasku. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył studia na dwóch kierunkach: ETI (Inżynierskie) ZIP (magisterskie). Jako absolwent tych dwóch kierunków posiada wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i socjologii, a także z zarządzania zasobami ludzkimi. Od kilku lat interesuje się psychologią. Uczestniczył w warsztatach autoprezentacji i emisji głosu a także w warsztatach leadership: Społeczne i kulturowe uwarunkowanie przywództwa. Od ponad roku jest ekspertem na czołowej stronie o tematyce podrywania kobiet. W temacie podrywania kobiet jest od kilku lat.

Na specjalne zaproszenie odwiedził nasz czat i odpowiedział na pytania dotyczące problemów z kobietami a także sposobów ich rozwiązania.

Jąkanie a podryw

<-Truskawkowy>Jak zarzucić przynętę na kobietę? w realu oczywiście. Jak przynętę ma zarzucic koleś, który wstydzi sie przedstawić i powiedzieć cokolwiek?
Powinien zacząć od najprostszych rzeczy, przeważnie wszyscy trenerzy zaczynaja od podejść o godzinę. Chodzi o to, żeby przełamać barierę otwarcia. Jeżeli ktoś jest bardzo nieśmiały i nigdy nie podchodził do kobiet, to może być to czasem granicą nie do pokonania. W takim wypadku najlepiej skorzystać z pomocy trenera. Jeżeli takiej osobie uda się przełamać nieśmiałość samemu, to na ogół stopniowo uczy się wszystkiego.

<-Kasia87> A jak taki facet boi się, że się wygłupi, że się ośmieszy?
Kasiu ryzyko wypadków drogowych jest większe od wyśmiania przez kobietę, a mimo to ludzie codziennie wsiadają do aut. Uważam, że jak kobieta ocenia faceta po pierwszym zdaniu (wyśmieje go) to nie jest warta następnych.

<-Truskawkowy> Jak my osoby jąkające mają sprawiać wrażenie pewnych siebie, choć jesteśmy nieśmiali?
Pewnych rzeczy nie da się zmienić, to że masz problemy z wymową wcale nie oznacza, że nie możesz być super facetem. Możesz mieć super poczucie humoru, możesz mieć hobby, możesz być wykształcony, możesz być spontaniczny i nieprzewidywalny.

<-Truskawkowy> Zacząć tłumaczyć, że mam wadę wymowy, czy wkręcać ją, że tak mnie onieśmieliła?
Truskawkowy powiem Ci tak. Gdybym ja miał wadę wymowy i podszedł do dziewczyny, i ona zareagowała by jakos źle, to powiedzialbym jej tak: „powiedz mi, ilu tych idealnych facetów, których w około widzisz miało na tyle odwagi, żeby do Ciebie podejść na ulicy i powiedzieć dokladnie to co chcą”?
<-FDX> O to mi się podoba
Nie należy też przejmować się jakimś wyśmianiem. Jeżeli dziewczyna powie ci np. „za wysokie progi kolego”, to od razu wiadomo, że laska nie jest warta zachodu. Ale nigdy mi sie nie zdarzylo tego usłyszeć. Ludzie wymyślają różne historie, że dziewczyny wyśmiewają facetów którzy podchodzą, a tak naprawdę to takie historie tworzź ci, którzy boją sie podejść i nie chcą zeby inni byli szczęśliwi.

Podrywanie w praktyce

<-Merkury1> W takim razie gdzie szukać potencjalnych partnerek?
Potencjalne partnerki są wszędzie, możesz podejść do obcej kobiety gdzie chcesz. Najtrudniej jest na dyskotece, kobieta idaąc na dyskotekę wie, że będzie podrywana. Więc automatycznie włącza „tarczę”: tzn. spławia każdego kto nie wyróżnia się z tłumu, np. „mam chłopaka”. Na dyskotece przeważnie podchodzą pijani faceci, stawiają drinki, podchodzą od tyłu na parkiecie.
<-Merkury1> Tzn. jakbym zagadał na przystanku to mam większe szanse niż w klubie?
Tak, dlatego że rzadko faceci podrywają na ulicach.

Większość problemów facetów z kobietami wynika z błędnych przekonań, które są wpajane przez społeczeństwo. Np. błędnym przekonaniem jest to, że kobiety lecą na kasę.
<-FDX> Ale lubią ją.
Żadne pieniądze nie zastąpią Ci osobowości.
<-FDX> Wiadomo, ale jednak słyszy sie o np. galeriankach, czy one nie lecą na kasę?
Faceci z kasą to tylko pozorni mężczyźni. FDX, ale czy chciałbyś mieć dziewczynę galeriankę?
<-FDX> Jasne, że nie.
Ja mam na myśli podrywanie wartościowych kobiet. Ja np. gardze dziwkami. Ojciec zawsze mówił „ja z policją i z dziwkami to się nie zadaje”.

<-Truskawkowy> Jak mam rozpoznać obcą osobę, że to wartościowa kobieta?
Truskawkowy kwalifikujesz ją. Kwalifikacja to sprawdzanie, czy dana kobieta posiada cechy, które Ci sie podobają. Np umie gotować, nie pali , jest spontaniczna, ma poczucie humoru itd. Zależy czego oczekujesz od kobiety.

Jeżeli Panowie chcecie mieć powodzenie u kobiet, musicie robić wszystko odwrotnie niż każdy przeciętny facet.
<-FDX> Co masz na myśli pisząc odwrotnie?
<-Merkury1> Czyli robić z siebie idiotę?
Cechy charakteru opisałem w artykule „Jak być mężczyzna, którego pragną kobiety”. FDX, np. większość facetów stara się spełnić oczekiwania kobiety. To jest złe podejście.

Pozwólcie, że podam wam przykład jak być innym w klubie.
<-FDX> Dawaj.
Podchodzisz do dziewczyny w klubie i mówisz tekst: „spodobałaś mi sie i chciałbym cię poznać”. Więc ona wtedy sobie myśli „kolejny facet który leci na mój wygląd”. Wtedy ona mysli „o kolejny frajer, który chce mnie przelecieć” i rzuca Ci tekst, żeby Cię spławić np. „mam faceta”. I teraz 99% facetów odchodzi.

Bo większość leci tylko na wygląd kobiet, co je denerwuje. Ale Wy możecie złamać jej myślenie i powiedzieć tak: „słuchaj rozmawiamy dopiero od 30 sekund a Ty juz bierzesz mnie jako kandydata na Twojego kolejnego faceta? Nie wiem jakich do tej pory facetów spotkałaś ale dla mnie liczy się wnętrzę kobiety”

<-FDX> Jak można zacząć rozmowę z klasa i taktem, by zrobić wrażenie osoby o mocnej osobowości?
Możesz podejść i powiedzieć „spodobałaś mi się i chciałbym Cie poznać”. Jesteś szczery, większość facetów nie stać na taki tekst, więc nie są pewni siebie.
<-kasia87> Marso .. myślisz, że to nie wystraszy kobiety?
Kasiu, testowałem takie teksty na wielu kobietach i nie widziałem strachu. Raczej zaskoczenie i to pozytywne.
<-FDX> Ale to brzmi nieco banalnie.
Brzmi banalnie, ale jest skuteczne. Banalne to są teksty typu „jestes piękna” albo „czy bolało jak spadłaś z nieba?”

<-FDX> O czym najcześciej rozmawiasz z kobietami?
Jak mnie kobieta pyta czym się zajmuję, to jej mówię, że jestem gołębiarzem i karmię gołębie w parku w Katowicach za 4 zł za godzine. Ona się śmieje i mówi „a tak poważnie?” A ja mówię, tak poważnie to mam 5 zł na h, ale nie chcę się chwlić. Poza tym, to rozmwiać o niej. O relacjach damsko-meskich. Jest taka fajna sztuczka, nazywa się słowa kluczowe. To kobieta prowadzi rozmowę a nawet o tym nie wie.
<-FDX> Jak to?
Np. pytasz kobietę czym się interesuje? Ona Ci odpowiada, że interesuje się np. muzyką, pozdróżami, filmem itd. Zobaczcie, że macie następne 3 tematy do rozmowy: film, muzyka i podróże. Więc możesz zadać pytanie, jakie filmy lubisz najbardziej? Ona: „horrory”. Horror kojarzy się z adrenaliną, więc możesz kontynuować o filmach, albo zapytać co jeszcze wzbudza w niej adrenalinę oprócz filmów .

Hobby powinno być ciekawe. Rozbieranie komputerów nie podnieca kobiet. Nie wywołuje w nich emocji, chyba że gniew .
<-Kasia87> Znałam kiedyś faceta, który miał kompleks.. straszny kompleks, ale miał niesamowitą pasje – robił biżuterę, zajmował się snycerką, robił białą broń na zamówienia.
Hobby jest najbardziej ciekawe kiedy daje adrenalinę. Tak jak mówiłem, kiedy ktoś czymś wyróżnia się z tłumu wzbudza zainteresowanie.

<-Truskawkowy> Jeśli nie jest zainteresowana jak reaguje najczęściej?
Nie pyta o nic, odwraca głowę, patrzy na zegarek, ma głowę w dół, lub mówi że idzie do ubikacji i już nie wraca.

<-Kasia87> Marso, a chyba sztuką jest też to jak faceci potrafią odpychac kobiety. jak potrafią robić fatalne wrażenie. Moze podaj listę takich klasycznych błędów… czego facet robić nie powinien?
Próbują wkupić się w łaskę kobiety, np. stawiając drinka. Za wcześnie pokazują, że im zależy. Są przypadki, gdzie faceci wyznają milość na 2 randce. Próbują pokazać, jacy są super.
<-FDX> Słyszałem, że nie należy mówić o swoich sukcesach?
Tak właśnie FDX. Zachwalają się tym, kogo nie znają i co posiadają. Musisz być skromny, kobieta i tak wychwyci Twoje zalety. Ponadto nie należy rozmawiać na nudne tematu typu szkoła, praca, polityka. Nie pisać godzinami na gg.

<-Truskawkowy> A jeśli role się odwracają, czyli kobieta leci na mężczyznę to jak mamy się zachowywać? Od razu rzucać się w ramiona czy udawać niedostępnych?
Truskawkowy tak jak pisałem, kobiety lubią zdobywać. Jeżeli od razu rzucisz się jej w ramiona uzna, że byłeś łątwą zdobyczą i odejdzie. Dzięki za czat, pozdrawiam i życzę udanych „łowów”! 😉

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *