Menu Zamknij

Historia Janka – Bóg uzdrowił mnie z jąkania

uzdrowienie z jąkania

Janek, vloger z kanału Jednym Sercem opowiada o swojej przemianie. Mówi o tym, jak zawierzył Bogu jąkanie, a ten pomógł mu przestać się jąkać.

Janek miał problem z jąkaniem jak każdy z nas. Jako, że jest osobą wierzącą, postanowił polecić ten problem Bogu. Modlił się latami, ale w pewnym momencie przestał. Powiedział wówczas:

Bożę, jeśli chcesz żebym się jąkał, niech tak będzie. A jeśli chcesz żebym był zdrowy, to w odpowiednim momencie mnie uzdrów.

 

Kilka lat po zawierzeniu jąkania Bogu, Janek odzyskał prawidłową mowę. Jak sam opowiada, w pewnym momencie, hierarcha Kościoła Katolickiego pomógł mu pozbyć się problemu:

Podczas rozmowy z przedstawicielem Kościoła, ta osoba dostrzegła że mam problem z jąkaniem. Pamiętam, że tamten człowiek pomodlił się nademną. Trwało to sekundę – dwie i podczas tego miałem już pewność, że problem zniknął. Bóg wyrzucił piłkę z mojego gardła.

Pełną treść opowieści o tym, jak Janek przestał się jąkać, zobaczysz w jego filmie w serwisie Youtube. Na przykładzie Janka widać, że uzdrowienie z jąkania jest możliwe, a wiara czyni cuda!

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *